• +48 22 390 90 74
  • biuro@colver.pl
  • Pon-Pt: 8:00 - 16:00

LABORATORIUM COLVER

Cel jaki postawiliśmy przed naszymi produktami wymagał od nas przede wszystkim wiedzy, doświadczenia, pasji ale również narzędzi. Sercem firmy jest profesjonalne, doskonale wyposażone laboratorium. Zaawansowana aparatura kontrolno-pomiarowa zapewniająca precyzyjną kontrolę parametrów produkowanych wyrobów, w rękach wykwalifikowanej, z wieloletnim doświadczeniem kadry, pozwala na prowadzenie specjalistycznych badań materiałów i wyrobów budowlanych, kontrolę bieżącej produkcji oraz opracowywaniem i wdrażaniem nowych produktów. Posiadamy sprzęt, który w rękach personelu naukowo badawczego sprawił, iż jesteśmy firmą autonomiczną, niezależną, z nieograniczonym potencjałem rozwojowym.

Oferując PRODUKT SPECJALNY, oddajemy do Państwa dyspozycji zarówno personel naukowy jak i laboratorium w celu dopasowania, wzbogacenia, uszlachetnienia istniejącego w naszej ofercie produktu o komponenty podnoszące parametr:

  • Odporność na specyficzne środowisko
  • Właściwości mechaniczne produktu
  • Właściwości robocze produktu, związane ze sposobem aplikacji

CO NAS WYRÓŻNIA

Jesteśmy w stanie dopasować parametry naszych produktów do wymagań stawianych przez inwestora, środowisko i oczywiście samego klienta. Możliwości wynikające z know-how oraz doskonałe narzędzia laboratoryjne pozwoliły dołączyć do naszej oferty PRODUKT SPECJALNY – indywidualne rozwiązanie problemu związanego z niestandardowymi okolicznościami.

PRODUKT SPECJALNY

To również możliwość stworzenia zupełnie nowego produktu dopasowanego do zadanych parametrów wynikających ze specyfikacji.

© Copyright 2022 Colver - Chemical Products by Ive.no